Teo Baćan- veliki uspjeh na državnom LiDraNu!

Od 25. do 27. ožujka, naš učenik Teo Baćan, u pratnji svoje mentorice Željke Rabuzin, boravio je u Šibeniku na državnom LiDraNu.  Svojim radom „Ajvarmen“ oduševio je  već na županijskom natjecanju, a sudjelovao je i na zatvaranju državne razine smotre.

Nije ni čudo što su nakon prva dva dana smotre, svi u hotelskom naselju „Solaris“ pričali o moćima novog superjunaka koji obožava ajvar.

Jednoglasnom odlukom sedmeročlanog državnog povjerenstva Teo je, između 30 najboljih,  odabran da kao predstavnik literarnog izraza nastupi na zatvaranju smotre što je najveće moguće postignuće na LiDraNu. Tako je predstavnik naše škole, općine i županije zasjao kao prava zvijezda, dao izjavu za novine i HRT te svojim nastupom nasmijao  djecu Hrvatske koja su se okupila na LiDraNu kao najuspješniji literati, novinari, mali dramski i radijski stvaratelji na jeziku najljepšem na svijetu, hrvatskom! Nakon nastupa, Teo je primio brojne čestitke te sa svojom mentoricom još malo uživao u Solarisu razgledavajući prekrasno etno selo i uživajući u pogledu na plavo Jadransko more okupano suncem radosti i velikog uspjeha.

objavio: Aleksandra Damjanić   datum: 2. 4. 2019.

« Ožujak 2024 »