Stručni časopisi
 • Pogled kroz prozor
 • Vidi

Važne adrese

Vesela fašnička zabava u školi uz Tvoje lice zvuči poznato

Za ovogodišnji smo fašnik još jednom u školi organizirali ludu zabavu pod maskama i novo izdanje natjecanja "Tvoje lice zvuči poznato"!

Utorak je u školi bio u znaku fašnika te je Školska Fašnička Republika opet nakratko preuzela upravljanje školom. Pod maskama su se zabavljali i učenici i učitelji, a glavni događaj dana bilo je novo izdanje natjecanja "Tvoje lice zvuči poznato" gdje su oni najhrabriji iskušali svoje glasovne mogućnosti na oduševljenje cijele škole.

U natjecanju su sudjelovali 5.c razred i razrednica Željka Rabuzin pod razrednom maskom Charlieja Chaplina i pjesmom "Maškare, ča mogu maškare", Lovro Klaneček iz 6.a s pjesmom "A šta da radim" grupe Azra, Erik Radujković i Borna Hohnjec s pjesmom "Neopisivo" Zaprešić Boysa, Lana Potočnjak iz 2.b s pjesmom "Thank you for the music" te osmašice Lorena Dobranić, Nika Mihin, Iva Oreški, Ivana Bedenik i Greta Rukelj s pjesmom "Zelena livada" iz mjuzikla "Jalta, Jalta". Posebnim nastupima iznenadili su nas svi osmaši uz pjesmu "Noćas se rastajemo" te učiteljica Grozdana Bilić Erić vrhunskom izvedbom pjesme Josipe Lisac "Gdje Dunav ljubi nebo". Pobjednicima natjecanja proglašeni su Erik Radujković i Borna Hohnjec s pjesmom "Neopisivo".

Nakon nastupa cijela škola uživala je u balu pod maskama odlično se zabavljajući i zaboravljajući na brige i probleme u pravom fašničkom duhu!

objavio: Igor Pištelek   datum: 27. 2. 2020.

« Studeni 2020 »