Međuopćinska smotra LiDraNo 2018 u našoj školi

Međuopćinski susret LiDraNo 2018. bio je još jedna prilika za afirmaciju dječjeg stvaralaštva u literarnom, novinarskom, radijskom te dramsko-scenskom izražavanju sa ciljem njegovanja materinjeg jezika, kako književnog tako i zavičajnog, naše kulture i tradicije. Ovaj je susret ponovno okupio nadarenu djecu te njihove mentore, a naša premisa kao organizatora Međuopćinskog susreta bila je toplinom, osmijehom, strpljenjem i ljubavlju prema radu i stvaranju obogatiti ovogodišnju smotru LiDraNo.

Smotra je protekla u prijateljskom ozračju, učenici su sa zanimanjem pratili što su pripremili njihovi vršnjaci iz drugih škola i nagrađivali se pljeskom i pozitivnim komentarima, svjesni da će nastup na višoj razini izboriti, odlukom povjerenstava, najuspješniji, a to ne mogu biti svi, obzirom da smotra ima natjecateljski karakter.

Nastojali smo ostvariti toplo ozračje pripremom motivacijskog panoa, lijepim uvodnim recitalom, izradom akreditacija i programskog letka te približavanjem događanja vezanih uz LiDraNo 2018. široj javnosti.

Svim učenicima, mentorima i članovima prosudbenih povjerenstava nakon zajedničkog druženja i objave rezultata, uručene su prigodne zahvalnice za sudjelovanje na Međuopćinskoj smotri LiDraNo 2018.

Iskrene čestitke svim sudionicima Međuopćinskog susreta LiDraNo 2018. kojemu je prethodilo puno entuzijazma, želje i ljubavi u radu s djecom. Predstavnicima područja Sjeverozapad, kao škola domaćin, želimo puno uspjeha u nastavku Smotre, a domaćinima Županijske smotre LiDraNo 2018. strpljivosti, predanosti i radosti u radu.

objavio: Valerija Paljak   datum: 30. 1. 2018.

« Ožujak 2024 »