Poljska: Welcome to the Real World, my Friends!

Posljednju mobilnost po projektu "I see you, I hear you, I feel you" proveli su naši učenici Anja Leskovar, Tamara Humek, Matej Galeković i Pavel Bastalec u pratnji ravnateljice Valerije Paljak i školskog defektologa Damira Ježića. Početak partnerskog druženja s domaćinima iz Poljske te učenicima i kolegama iz Španjolske, Sjeverne Makedonije, Estonije i Turske proveli smo u Varšavi.

Uživali smo u obilasku kulturnih znamenitosti glavnog poljskog grada te u posjetu Nacionalnoj park šumi "Kampionski park Narodny".

Ostatak mobilnosti proveli smo kod naših domaćina u školi Szkola Podstawowa nr 7 u mjestu Osterow Wielkoposki. Družili smo se i sudjelovali na edukativno-sportskim radionicama. Jedna od turističkih aktivnosti bio je i posjet jezeru Piaski.

Posljednji dan u Poljskoj posjetili smo lokalne vlasti, gdje nas je ugostio zamjenik gradonačelnice sa svojim suradnicima. Završna aktivnost u školi bio je kviz znanja o zemljama europske unije.

Posljednju večer smo sudjelovali na koncertu učenika škole domaćina u prekrasnom lovačkom ljetnikovcu Antonin i u glazbenim tonovima oprostili se od naših dragih partnera. Prepuni novih iskustava i znanja priveli smo kraju još jedan Erasmus+ projekt!