preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Županijska razina natjecanja

U školskoj godini 2018./2019. na županijskim natjecanjima bili su sljedeći učenici:

Košarka - muški

BR.

IME I PREZIME

RAZRED

1

Luka Mikac

8.C

2

Matija Melinček

8.B

3

Zoran Šibić

8.B

4

Luka Domjan

8.C

5

Petar Štrlek

8.A

6

Miran Golubić

7.D

7

Filip Telebar

8.A

8

Petar Drvar

8.B

9

Karlo Kranjčić

8.A

10

Sebastian Koprek

7.D

Odbojka- muški

BR.

IME PREZIME

RAZRED

1

Luka Mikac

8.C

2

Matija Melinček

8.B

3

Zoran Šibić

8.B

4

Leo Rušec

7.A

5

Luka Domjan

8.C

6

Petar Štrlek

8.A

7

Miran Golubić

7.D

8

Filip Telebar

8.A

9

Petar Drvar

8.B

10

Sebastian Koprek

7.D

11

Karlo Kranjčić

8.A

12

Emanuel Kišić

8.B

Fizika

BR.

IME PREZIME

RAZRED

1

Ana Marija Lukačević

8.C

Tehnička kultura

BR.

IME I PREZIME

RAZRED

1

Ema Kokot

6.a

2

Lovro Klaneček

5.a

3

Anja Kos

8.c

4

Greta Rukelj

7.c

5

Fran Klasić

6.b

Informatika

BR.

IME I PREZIME

RAZRED

1

Mateja Bogadi

5.c

2

Dorijan Kereži

5.c

3

Luka Mikac

8.c

4

Mateo Pongračić

8.b

5

Laura Vukešin

8.c

Hrvatski jezik

Br.

IME I PREZIME

RAZRED

1

Lorena Štefinšćak

8.a

LIDRANO

BR.

IME I PREZIME

RAZRED

1

Doroteja Bedenik – novinarski, scensko

8.b

2

Martina Šmic – radio, scensko

8.b

3

Matija Melinček - radio

8.b

4

Ema Kokot – novinarski, radio, scensko

6.a

5

Greta Rukelj - novinarski

7.c

6

Jan Kerežia - novinarski

5.a

7

Teo Bačan - literarni

6.a

8

Lana Domjan – literarni, scensko

8.c

9

Laura Vukešin - scensko

8.c

10

Lorena Hrnčić - scensko

8.b

11

Ivone Plivelić -scensko

8.c

12

Sara Drvar - scensko

6.b

13

Klara Mihin - scensko

6.b

Povijest

Br.

IME I PREZIME

RAZRED

1

Doroteja Bedenik

8.b

Geografija

Br.

IME I PREZIME

RAZRED

1

Doroteja Bedenik

8.b

Likovni

Br.

IME I PREZIME

RAZRED

1

Sara Strelec

7.b

Čitanjem do zvijezda

Br.

IME I PREZIME

RAZRED

1

Iva Oreški

8.b

2

Greta Rukelj

7.c

3

Lorena Dobranić

7.c

Pjevački zbor

Br.

IME I PREZIME

RAZRED

1

Iva Krpač

4.b

2

Blaž Bedenik

4.b

3

Manuela Belščak

5.b

4

Teodora Dvorski

5.b

5

Tamara Humek

5.b

6

Sara Drvar

5.b

7

Ema Kolarek

5.b

8

Kiara Vidović

5.b

9

Magdalena Mihin

5.c

10

Iva Bosilj

5.c

11

Leona Marie Braniša

5.d

12

Marija Paola Oršoš

5.d

13

Stefani Crnčec

6.a

14

Ema Kokot

6.a

15

Lana Kalanjoš

6.a

16

Iva Oreški

7.a

17

Ivana Bedenik

7.a

18

Greta Rukelj

7.c

19

Nika Mihin

7.c

20

Lorena Dobranić

7.c

21

Lucija Krobot

7.c

22

Doroteja Bedenik

8.b

23

Lorena Hrnčić

8.b

24

Korina Jaklin

8.c

25

Ivone Plivelić

8.c

26

Anja Kos

8.c

 

  Čitanje naglas

 
BR.

IME I PREZIME

RAZRED
1.

Marta Klaneček

4.a
2.

Jan Kerežia

5.a
3.

Laura Vukešin

8.a
4.

Doroteja Bedenik

8.b

 

 

 

Virtualna učionica

Dragi učenici, gradivo se nalazi u Teams razrednim grupama.

U nastavku su linkovi do virtualnih učionica i razrednih grupa:

5.a                         5.b

5.c                         

6.a                         6.b

6.c                         6.d

7.a                         7.b

7.c                         

8.a                         8.b

8.c


Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Projekti

Erasmus+

eTwinning

Projekti

Projekti

Projekti

Eko škola

e-Škole

Pogledajte TV SPOT!


Tražilica



Arhiva vijesti

Za pregled arhive kliknite na:


Ravnateljstvo civilne zaštite

Ravnateljstvo civilne zaštite
Područni ured civilne zaštite Varaždin
POZIVNI BROJ 112





preskoči na navigaciju