Dramska družina uspješna na Županijskoj smotri LiDraNo 2023.

Završila je dvodnevna Županijska smotra LiDraNo 2023. održana u OŠ Vidovec i u Kulturnom centru Ivan Rabuzin u Novom Marofu, 27. i 28. veljače.

Natjecanje u stvaralaštvu na najljepšem jeziku na svijetu ujedno je i velika čast i velik izazov. U mjesecu našega jezika pokazali smo mu ljubav pišući, govoreći, čitajući, snimajući i glumeći, i bili u tome izvrsni!

Čestitamo Azri Štoćko, Dominiku Bogdanu i Lani Potočnjak koji su nas predstavili u kategoriji LITERARNOG stvaralaštva, Juliji Vinceković, Evi Vidović i Anti Kovačiću koji su nas predstavili u kategoriji NOVINARSKOG stvaralaštva, Emi Cupar i Filipu Križmariću koji su nas predstavili u kategoriji RADIJSKOG stvaralaštva. Svi uratci bit će objavljeni u digitalnom školskom listu "Srećko" koji je kao jedini takav upućen na prosudbu državnom povjerenstvu, a urednik je Filip Križmarić. Učenike su za ove kategorije LiDraNa pripremale učiteljice hrvatskoga jezika, Aleksandra Damjanić i Željka Rabuzin.

Za iznimne nastupe u kategoriji DRAMSKOG stvaralaštva, čestitamo Marti Klaneček i Emi Cupar, našim umjetnicama u kazivanju lijepe riječi, a dramskoj družini u sastavu: Renato Adamić, Melani Martinčević, Ema Cupar, Filip Križmarić, Tena Koprek, Julija Vinceković, Gabriela Bogdan, Dominik Bogdan, Marija Kišić i Lea Kranjčić, čestitamo na oba nastupa jer su Dominik i Gabriela posebno pohvaljeni, a grupa u cjelini očekuje poziv na DRŽAVNU RAZINU LiDraNa. Dramce je i ovaj put pripremala i vodila uč. Željka Rabuzin.

Posebna zahvala Eni Galović i Tei Domjan koje su sve probe odradile kao zamjenske glavne glumice jer kao i u životu, tako i u kazalištu trebamo biti spremni na sve.

Važno je na putu do zvijezda ostati malen, i jednostavno sjati...

objavio: Aleksandra Damjanić   datum: 2. 3. 2023.

« Svibanj 2024 »