Obilježavanja

Volim te, mama!

Pjesmom, plesom i kazivanjem stihova učenici PŠ Nova Ves obilježili Majčin dan.

Fašnik u našem selu

I ove godine vesele maškare plesom, vikom i smijehom prošetale su ulicama našeg sela te tako otjerale zimu.

Blagdansko ozračje u PŠ Strmec

Vrijedne ruke učenika, roditelja i djelatnika, unijele su dašak blagdanskog ugođaja u sve prostorije naše škole.

Obilježen Dječji tjedan u Područnoj školi Nova Ves

U Područnoj školi Nova Ves obilježen je Dječji tjedan.Učenici su ga obilježili igrom, pjesmom i crtanjem. Obilježavanje Dječjeg tjedna održano je pod motom "Ljubav djeci prije svega."

Dan kravate u 1. c razredu PŠ Nova Ves

U utorak,18. listopada u PŠ Nova Ves obilježili smo Dan kravate i time pridonijeli očuvanju kulturne baštine.

Svi učenici i djelatnici PŠ Nova Ves nosili su kravate. Osim toga dizajnirali su svoju kravatu i upoznali se s podrijetlom kravate.

Dani kruha u PŠ Nova Ves

Miris pekarskih proizvoda u holu škole najavio je svečanost i zajedničko blagovanje. Svečanost je započela za vrijeme velikog odmora kratkom priredbom i molitvom.Poslije smo svi uživali u okusima pekarskih proizvoda.

Učenici 1. c razreda odbilježili su Dan jabuka i upoznali se s projektom škole „5 NA DAN“

O jabuci su čitali, pisali, pjevali, plesali i ispekli svoju prvu savijaču. Napravili su voćnu salatu i tako su na tanjuru imali svih pet boja. Na kraju dana veselo su uskliknuli: "Bilo nam je kan san, baš je fora "5 NA DAN"!".

U školskoj knjižnici

Učenici 1. c razreda posjetili su školsku knjižnici u matičnoj školi OŠ Petrijanec. Upoznali su se s knjižničarkom, naučili kako čuvati i posuđivati slikovnice, a članice knjižničarske grupe su im pročitale slikovnicu “Oprostite,jeste li vi vještica?“.

« Prosinac 2020 »