USKRS- IZRADA UKRASNIH PREDMETA

Učenici sekcije Epruveta kreativnosti pod vodstvom učiteljica Jasmine Zver i Andreje Hrženjak povodom Uskrsa izrađuju različite ukrasne /uporabne predmete koje će izložiti i prodavati u holu škole. Učenici su usvojili i stekli nova znanja: tehnika izrade gipsanih kalupa i ostalih gipsanih predmeta  te tehniku izrade pletenja košarica uz pomoć vune. Veselo i marljivo izrađuju različite predmete, usvajaju nova znanja i puni ljubavi isčekuju Uskrs heart

IZRADA JAJA I MAGNETA OD GIPSA

IZRADA USKRŠNJIH KOŠARICA

IZRADA USKRŠNJE MRKVE SA ČOKOLADNOM PRALINOM

VALENTINOVO- IZRADA UKRASNIH PREDMETA

Učenici sekcije Epruveta kreativnosti pod vodstvom učiteljica Jasmine Zver i Andreje Hrženjak povodom Valentinovog- Dana zaljubljenih izrađuju različite ukrasne /uporabne predmete koje će izložiti i prodavati u holu škole. Učenici su usvojili i stekli nova znanja: tehnika izrade gipsanih kalupa i ostalih gipsanih predmeta  te tehniku izrade svijeća. Veselo i marljivo izrađuju različite predmete, usvajaju nova znanja i puni ljubavi isčekuju Valentinovo ;-)

IZRADA GIPSANIH KALUPA ZA SVIJEĆE

IZRADA NARUKVICA

IZRADA SVIJEĆA

UKRASNI PREDMETI (KUTIJICE ZA AMBALAŽU, LIZALJKE NA SRCU, PRIVJESCI ZA KLJUČEVE....)

IZRADA MELEMA ZA USNE

IZRADA SAPUNA

BOŽIĆNA PRODAJA

Učenici sekcije Epruveta kreativnosti povodom Božića i novogodišnjih blagdana u holu škole izložili su svoje radove koje su vrijedno i marljivo pripremali za prigodnu prodaju. Neka veseli duh Božića uljepšaju i radovi vrijednih i marljivih ručica naših dragih učenika.

BOŽIĆNI UKRASI - IZRADA

Učenici sekcije Epruveta kreativnosti pod vodstvom učiteljica Jasmine Zver i Andreje Hrženjak povodom Božića izrađuju različite ukrasne /uporabne predmete koje će izložiti i prodavati u holu škole.

RECIKLIRANJE AUTO GUMA ZA NOVI CVJETNJAK

U eko duhu naše škole odlučili smo se malo pozabaviti recikliranjem otpada. U suradnji s sekcijom "Terra nova" napravili smo ukrasne tegle od starih auto guma. Auto gume smo najprije dobro očistili, pobojali ih različitim nijansama zelene boje te ostavili na zraku da se dobro posuše. U nove tegle posadit ćemo našu biljku čuvarkuću.

SADNJA ČUVARKUĆE

Učenici su usvojili znanja o važnosti i ljekovitosti biljke čuvarkuća. Čuvarkuću su posadili u tegle kako bi uzgojem biljke mogli izrađivati različite macerate koji će biti baza za izradu sapuna, melema, krema za ruke te sušenjem listića čuvarkuće dobiti bazu za  ljekoviti čaj.

DAN JABUKA

AKTIVNOSTI ZA DAN JABUKA

Učenici sekcije Epruveta kreativnosti pod vodstvom učiteljica Jasmine Zver i Andreje Hrženjak povodom Dana jabuka ukrašavali su staklenke koje će poslužiti kao ambalaža za čips od jabuke i kompot od jabuka. Učenici su marljivo radili i stjecali nova znanja o izradi čipsa i kompota od jabuka. Bilo je zabavno i zanimljivo što se može vidjeti u fotogaleriji.

UKRAŠAVANJE FLAŠICA

ČIPS OD JABUKE