SPORTSKA NATJECANJA

NA OVOMO MJESTU MOŽETE PROČITATI SVE NOVOSTI

O SPORTSKIM NATJECANJIMA UČENIKA NAŠE ŠKOLE

KROS

U zdravom tijelu zdrav duh

I ove godine, već tradicionalno, održan je školski kros. Po sunčanom i toplom vremenu dana 23. rujna 2011. natjecali su se svi učenici od 5. do 8. razreda (82 djevojčice i 97 dječaka, ukupno 179 učenika).

Svi oni koji su plasirani od prvog do četvrtog mjesta sudjelovali su i na županijskom krosu koji je ove godine održan u Vinici.

Rezultati školskog krosa:

5. razred – Sonja Pongračić, Barbara Presečki, Magdalena Lukaček, Janja Telebar

– Tin Kurečić, Ervin Sokač, Dominik Kranjčić, Leon Šćuric

6. razred – Tea Ruklić, Maja Sambolec, Petra Panić, Katarina Meštrović

– Miljenko Kalanjoš, Emanuel Mihalić, Mislav Šincek, Mladen Oršoš

7. razred – Andrijana Dujmović, Bojana Seketin, Maja Bogdan, Jasmina Malčec

– Roman Rog, Dario Šincek, Filip Flegar, Matija Bukal

8. razred – Anamarija Herceg, Maja Rušec, Jelena Gregurek, Valentina Klaneček

– Željko Milinković, Jurica Jurković, Luka Flegar, Stanko Božić

Detalj sa školskog krosa

RUKOMET

Odlični rezultati naših natjecatelja

Međuopćinsko natjecanje u rukometu za učenice i učenike održano je u OŠ Cestica 26. listopada 2011. Na natjecanju su sudjelovale ekipe OŠ Sračinec, OŠ Vinica, OŠ Cestica i OŠ Petrijanec.

Obje ekipe naše škole osvojile su drugo mjesto. Ženska ekipa nastupila je u sljedećem sastavu: Monika Rušec, Lana Tenko, Ingrid Vujević, Jelena Huđek, Lorena Dominiković, Darija Golubić, Ana Majcenović, Katarina Rukljić, Anamarija Peharda i Maja Bogdan.

Mušku ekipu činili su Luka Flegar, Filip Flegar, Jurica Jurković, Dario Bubek, Matej Huđek, Roman Rog, Denis Šincek, Željko Milinković, Nikola Cingesar, Patrik Matečko i Niko Lovričić.

Naše su ekipe pokazale svoju kvalitetu koja je izrasla iz predanog rada učiteljica TZK i marljivog rada i truda učenika.

Nastup naših rukometašica na međuopćinskom natjecanju u Cestici

ODBOJKA

Ponovo izvrsni drugi

U Osnovnoj školi Sračinec 10. studenoga 2011. održano je međuopćinsko natjecanje u odbojci za učenice i učenike. Na natjecanju su sudjelovale ekipe OŠ Sračinec, OŠ Vinica, OŠ Cestica i OŠ Petrijanec.

Naša ženska ekipa osvojila je odlično drugo mjesto, a nastupila je u sljedećem sastavu: Monika Rušec, Lana Tenko, Ingrid Vujević, Jelena Huđek, Lorena Dominiković, Darija Golubić, Ana Majcenović, Elena Oreški, Nikolina Kišić, Petra Košutar, Katarina Rukljić i Anamarija Kišić.

Muška ekipa koju su činili Luka Flegar, Filip Flegar, Jurica Jurković, Dario Bubek, Matej Huđek, Roman Rog, Denis Šincek, Željko Milinković, Nikola Cingesar i Alen Videc osvojila je također drugo mjesto.

Možemo biti ponosni na naše natjecatelje jer su se srčano borili i dostojno branili boje naše škole.

Nastup naših odbojkaša na međuopćinskom natjecanju u Sračincu

KOŠARKA

Prvo i drugo mjesto za naše ekipe

Naša škola bila je domaćin međuopćinskog natjecanja u košarci za učenice i učenike. Natjecanje je održano 21. studenoga 2011. godine, a sudjelovale su ekipe OŠ Sračinec, OŠ Vinica, OŠ Cestica i OŠ Petrijanec.

Naša ženska ekipa osvojila je prvo mjesto, a za nju su nastupile članice športske grupe.

Muška ekipa koju su činili Luka Flegar, Filip Flegar, Matej Huđek, Roman Rog, Denis Šincek, Željko Milinković, Nikola Cingesar, Tomislav Ponjavić, Patrik Matečko i Domagoj Kralj osvojila je drugo mjesto.

Nakon održanih susreta naše učenice, učenici i učiteljice TZK nisu skrivali svoje oduševljenje postignutim rezultatima. Naša se škola osim rezultatima iskazala i u uzornoj organizaciji natjecanja. Poželimo našoj ženskoj ekipi puno uspjeha i na županijskom natjecanju.

Monika Rušec i Lana Tenko, 7. c

Košarkašice i košarkaši OŠ Petrijanec

objavio: Zdravko Vrtulek   datum: 24. 9. 2011.

« Svibanj 2024 »